Валерій Плеханов: Головний позитив цього сезону - це здобутий досвід

Валерій Плеханов: Головний позитив цього сезону - це здобутий досвід

Після перемоги в регулярному чемпіонаті та завоювання бронзи в сезоні 2018/19 повторити успішний виступ БК Запоріжжя не вдалося. Запоріжці за підсумками чемпіонату 2019/20, який було завершено достроково, через пандемію коронавірусу, посіли 8 місце в турнірній таблиці з 8 перемогами у 26 матчах.

Підсумки сезону в інтерв’ю сайту ФБУ підбив головний тренер команди Валерій Плеханов. 

-Які були перші думки та емоції, коли зрозуміли, що чемпіонат завершено достроково? 

— Звичайно, перші думки були негативні, адже завжди хочеться дістатись завершення чемпіонату. Так, це був важкий та неоднозначний чемпіонат для нас. Після дуже вдалого позаминулого сезону, цей склався важко. На це є декілька причин. По-перше ми робили ставку на молодих гравців, які в цьому сезоні себе на повну не проявили. Але ми дуже розраховуємо, що ця ставка на Міхєєва, Тітова та Нємцу зіграє наступного року. За рахунок цих хлопців ми були трохи обмежені в ротації протягом цього сезону, але розраховуємо на те, що вже у наступному вони будуть повноцінними гравцями ротації і відповідатимуть статусу гравців Суперліги. Можливо, ми трохи забагато хотіли від них цього року, але я вірю в цих хлопців, які можуть стати обличчям команди.

Я вірю в те, що розмови про збільшення команд — це не просто розмови, і тоді потрібно бути готовим до того, що в лізі може знову з’явитися катастрофічний дефіцит на українських виконавців. Він є вже навіть зараз. Тож наш крок на омолодження складу має зіграти вже наступного сезону.

 

 

 

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *