Валерій Елькінсон: БК "Запоріжжя" у цьому році вирішив повністю перезавантажитися

Валерій Елькінсон: БК "Запоріжжя" у цьому році вирішив повністю перезавантажитися

Президент федерації баскетболу Запорізької області прокоментував кадрові зміни, які торкнулися представника чоловічої Суперліги Парі-Матч

– Проводити комплектацію цього сезону було не просто. У зв’язку з коронавірусом, не всі американські гравці планували приїжджати в Європу. Все-таки ризик залишається, тому вибір був обмеженим. Планувалося, що вартість заокеанських гравців стане нижчою, проте цього не сталося. У свою чергу українські баскетболісти так само хотіли грошей більше, тому ми прийшли до того, що БК «Запоріжжя» у цьому році повністю перезавантажився.

Минулий сезон вважаємо невдалим. Начебто зібрали команду, серйозно працювали, готувалися, але восьме місце – не той результат, на який ми очікували. Як висновок, тепер з’являться нові гравці. Це досвідчені виконавці, а також наша молодь – Яків Тітов, Іван Міхєєв, Роман Морозов і Данило Соколенко. Щодо новачків, то вдалося з Іспанії взяти молодого хлопця Андрія Грицака. Ми на нього розраховуємо. Подивимось, як він себе проявить в українській Суперлізі. На позиції п’ятого з’явиться Дмитро Тихонов, який вже працював з Валерієм Плехановим. Універсальних і досвідчених Олександра Сізова та Віталія Мальчевського всі добре знають. Головним критерієм відбору легіонерів став досвід. Клубу вдалося підписати контракти з такими кваліфікованими гравцями як Майк Кеффі, Джош Форчун і Аурімас Маяускас.

На цьому комплектація команди поки що завершена. Клуб буде працювати з тими виконавцями, хто є. У серпні почнеться підготовка, а у вересні три передсезонних турніри. Рівень чемпіонату продовжує рости, це приємно, тому й нам хочеться виглядати сильніше. Поки що складно судити про глядачів на трибунах під час чемпіонату, зрозуміємо ситуацію ближче до жовтня. Сподіваюся, що в новому сезоні БК «Запоріжжя» зможе порадувати своїх прихильників.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *