В Запорожской области введены ограничения на поминальные дни

В Запорожской области введены ограничения на поминальные дни

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

найактуальнішим зверненням від стурбованих жителів області на гарячу лінію контакт-центру облдержадміністрації залишається: «Взагалі усі кладовища будуть закриті 25-26 квітня?». Про це свідчить кількість звернень на цю тему.

Так, території усіх кладовищ, місць поховань будуть закриті. Окрім цього, не працюватиме транспорт, що раніше підвозив людей до цвинтарів. Однак, заборона не стосується поховання, яке має відбуватися з дотриманням протиепідемічних правил. Це вимушена міра, щоб до 11 травня ситуація з розповсюдженням коронавірусної хвороби в країні, і в Запорізькій області в тому числі, покращилась.

Якщо порівнювати статистику по країні: 21 квітня зафіксовано +415 нових випадків захворювання, 22 квітня +467 випадків, 23 квітня +578 випадків. Тобто явна динаміка зростання.

*

Вчора відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ НС. Під час засідання вирішено узгодити додаткові обмежувальні заходи на території області у поминальні дні в зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Зокрема, вирішено:

  • 25-26 квітня заборонити роботу громадського транспорту, крім періодів з 06.00 до 09.00 та з 16.00 до 19.00;

  • повністю закрити території кладовищ та припинити рух будь-якого (окрім поховального) транспорту до цвинтарів з 07-00 25 квітня до 07-00 29 квітня;

  • крім того, продовжується заборона продажу товарів з лотків і на продовольчих та непродовольчих ринках.

**

Серед змін, які були затверджені Урядом, є дозвіл на перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові. Також дозволено залучати до роботи окремі категорії працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину. Відтепер особи, які перебувають на самоізоляції, мають включатися у додаток Міністерства цифрової трансформації «Дія».

(Visited 50 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *