В Запорожской области ведется борьба с нелегальными АЗС

В Запорожской области ведется борьба с нелегальными АЗС

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

боротьба з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів у Запорізькій області триває і під час новорічно-різдвяних свят. Штаб протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами працює виключно в рамках законодавства. Однією з підстав для позапланової перевірки є заяви громадян. Для цього при облдержадміністрації працює гаряча лінія. Перевірки проводяться на предмет дотримання власниками об’єктів вимог господарського, податкового, трудового, земельного законодавства, правил пожежної безпеки, законності будівництва та експлуатації об’єктів.

За оперативною інформацією  штабу, в області було перевірено 274 заправки. З них 21 припинила свою діяльність (по чотирьох об’єктах установлено адміністративні правопорушення, по двох – кримінальне провадження). Крім цього, ще два об’єкти добровільно демонтували обладнання.

Із цих об’єктів вилучено 35,69 тонни палива на суму 672,2 тис. грн, з них: по адміністративним правопорушенням – 25,69 тонни на суму 552,2 тис. грн; по кримінальних правопорушеннях – 10 тонн на суму 120,0 тис. грн.

Інспекторами Головного управління Держпраці у Запорізькій області спільно з правоохоронними органами протягом 28-30 грудня здійснено контрольні заходи на восьми суб’єктах, які здійснюють послуги АЗС.

За результатами перевірок складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення за ч.5 ст.164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» КУпАП з незаконного зберігання пального. Статтею передбачено накладення штрафу від 17 до 30 тисяч гривень.

Штаб працює виключно у рамках законодавства, тож однією з підстав для проведення позапланової перевірки є заяви громадян. Нагадаємо, повідомити про роботу нелегальних автозаправок можна на гарячу лінію за телефоном 0-800-503-508.

(Visited 60 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *