В Запорожской области проводится операция «Нерест»

В Запорожской области проводится операция «Нерест»

Как сообщает пресс-служба регионального главка Нацполиции,

З 1 квітня на території Запорізької області розпочались профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест».

До 9 червня діє нерестова заборона на Дніпровському водосховищі, а до 10 червня – на Каховському водосховищі. Також заборонений будь-який вилов раків на рибогосподарських водоймах протягом періоду виношування ікри та першої ліньки з 10 квітня по 18 червня 2020 року.

Поліцейськими проводяться превентивні заходи, спрямовані на запобігання правопорушень на водних об’єктах у період нерестової заборони, а також виявлення таких порушень.

Так, 3 квітня під час спільного рейду співробітники поліції у Каховському водосховищі виявили та вилучили 160 пасток для річкового раку.

Закликаємо громадян бути відповідальними і дотримуватися правил рибальства під час нересту. Відповідно до них, в цей період дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

 

(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *