В Запорожье состоялся детский гандбольный турнир имени выдающегося гандболиста и тренера, олимпийского чемпиона Александра Резанова

В Запорожье состоялся детский гандбольный турнир имени выдающегося гандболиста и тренера, олимпийского чемпиона Александра Резанова

Не дивлячись на свій поважний вік, він все одно займається улюбленою справою. Зараз тренує команду Суперліги – “ЗТР-Буревісник”.

Перемога зі сльозами на очах”, – так Олександр Рєзанов згадує золото Радянської збірної на Олімпійських іграх. Сьогодні досвідчений тренер з радістю спостерігає за молодими гравцями, які приїхали на турнір. Це прекрасна можливість проявити себе, – запевняє тренер.

На турнірі Олександра Рєзанова чотири команди захищали честь господарів, також були гості з Мелітополя, Броварів та Чорноморська. А от справжнім сюрпризом став приїзд гандболістів із Молдови.

Після офіційного відкриття турніру збірна Одеської області зустрілася з молдовськими гандболістами на чолі з Юрієм Попшою, у минулому — колегою Олександра Рєзанова.

Вже у першому таймі було помітно перевагу кишинівської команди, яка почувала себе на майданчику фаворитом, але їхній тренер Юрій Попша теж помітно хвилювався. Команди обмінювалися вдалими атаками і на перерву пішли з різницею в три м’ячі на користь гостей з Молдови. У другому таймі гра пришвидшилась, одесити спробували наздогнати свого суперника, але було запізно. У підсумку – підопічні Юрія Попши вибороли перемогу у чорноморців – 29:24.

За підсумками 6-ти денного турніру команда з Молдови посіла третє місце. На другому — розташувався місцевий колектив “ЗТР” гравців 2004-го року народження. А переможцями турніру Олександра Рєзанова стали гандболісти дитячо-юнацької спортивної школи №3 міста Запоріжжя.

Автор: Телеканал TV5

Фото Сергей Томко “МИГ”.

(Visited 52 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *