В Запорожье мэр Буряк рассказал об обысках в мэриии

В Запорожье мэр Буряк рассказал об обысках в мэриии

Городской голова Владимир Буряк на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» прокомментировал события, которые сегодня произошли в городском совете.

— Останні півроку міська влада живе в умовах постійних атак силовиків – обшуки, показові виїмки документів, дешевий піар постфактум… Прикро, що не став виключенням і режим карантину. Сьогодні зранку в міській раді чергові обшуки.

Особисто в мене така поведінка правоохоронців викликає глибоке обурення. Всі знають, які часи зараз переживає Запоріжжя та вся країна у зв’язку з поширенням коронавірусу. На сьогодні в місті вже виявлено 9 хворих. У цей тяжкий період, коли, здавалося б, як ніколи раніше, всі служби мають об’єднатися, про що говорив і Президент України, задля протидії «ворогу», який активно поширюється, до Запорізької міської ради знову приходить СБУ та вкотре проводить обшуки, дестабілізуючи і без того напружену роботу. Така поведінка викликає повне нерозуміння, адже сьогодні міська влада працює в посиленому режимі, намагаючись тримати ситуацію з коронавірусом під контролем.

Причини таких дій все ті ж, політичні. Запевняю – вистоїмо й цього разу. Але наголошую, що зараз такі ігри носять вкрай небезпечний характер. Сьогодні не час розхитувати ситуацію через політичні амбіції певних сил. У нас наразі є більш серйозна та масштабна проблема. Міська влада, як і завжди, надасть силовикам усе необхідне, якщо вони вважають, що зараз це на часі… Разом з тим, зазначу, що документи за справою були вилучені ще в жовтні. Тож чому обшуки відбуваються саме зараз, в такий складний для міста період, мені не зрозуміло.

Запевняю запоріжців, що міська влада працює в штатному режимі. Місто знаходиться на карантині. По всіх напрямках продовжується активна робота. Триматиму вас у курсі подій.

На жаль, кількість хворих на коронавірус поки що збільшується. Тож вкотре закликаю: залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких!

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *