В Запорожье мэр Буряк огласил весь список повестки дня сессии горсовета

В Запорожье мэр Буряк огласил весь список  повестки дня сессии горсовета

Восстановление льготного проезда в общественном транспорте. Планы создания нового троллейбусного маршрута, который соединит Бородинский микрорайон и Хортицкий район. Расширение базы музыкальной школы №5 за счет аренды помещений в расположенной неподалеку частной школе. Эти и другие вопросы планируется рассмотреть на сегодняшней сессии Запорожского городского совета. Городской голова Владимир Буряк на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» остановился на основных вопросах 51-й сессии Запорожского городского совета.

*

Сегодня состоится 51-я сессия Запорожского городского совета. Планируется рассмотреть более 60 вопросов, касающихся различных сфер жизнедеятельности города. В частности работы общественного транспорта, ЖКХ, образования, медицины. В условиях продления карантина сессия будет проходить с минимальным количеством участников. Однако каждый желающий сможет следить за ее ходом на муниципальном телеканале Z.

Городской голова Владимир Буряк на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» остановился на ряде наиболее важных вопросов, которые должны рассмотреть во время сессии:

— Виділю основні питання, які розглянуть депутати.

1. Можливість відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті. На розгляд виноситься проєкт рішення, яким передбачено повернення безкоштовного проїзду для пільгових категорій громадян, але для пенсіонерів поки буде діяти обмеження – вони можуть користуватися транспортом на безоплатній основі з 10.00 до 16.00, аби уникнути великого скупчення в години пік.

2. Створення нового тролейбусного маршруту, який поєднає Бородінський мікрорайон і Хортицький район. Наразі між цими спальними районами курсує тільки транспорт досить малої місткості, але цей напрямок користується популярністю серед пасажирів. Для відкриття нового маршруту нам додатково треба побудувати ділянку контактної мережі протяжністю 3,8 км, а іншу частину маршруту тролейбус проходитиме завдяки автономному ходу.

3. Розширення бази дитячої музичної школи №5 у Бородінському мікрорайоні. Наразі умови, в яких займаються юні музиканти, залишають бажати кращого. Ми розглянули декілька можливих варіантів рішень і найкращим з них буде взяти в оренду ціле крило будівлі школи, розташованої поруч. Але й діюче приміщення залишимо, адже дійсно є попит на заняття. Проте нова будівля дасть змогу збільшити як кількість дітей, які зможуть займатися, так і відкрити ще й художнє відділення.

4. Департамент правового забезпечення представить на розгляд депутатів питання щодо внесення в усі положення про виконавчі органи міської ради доповнення щодо здійснення заходів з утримання території міста в належному санітарному стані. Тому не дивуйтеся, якщо побачите очільника району чи начальника якогось управління з мітлою – це означатиме, що керівник наводить лад на прилеглій території.

І наостанок: ми уклалали угоду щодо придбання полів та майна, розташованих на вул. 12 Квітня, а також технічних приміщень на тренувальній базі на Великому Лузі. Тепер вони належать місту і ми не повинні платити кошти за оренду та переживати, що щось піде не так і вихованці ДЮСШ «Металург» знову можуть залишитися на вулиці.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *