В Запорізькому медуніверситеті зареєстровано 42 особи, хворі на COVID-19

В Запорізькому медуніверситеті зареєстровано 42 особи, хворі на COVID-19

Станом на 17 серпня в Запорізькому Державному медичному університеті зареєстровано 42 особи, хворі на COVID-19.  Із них 40 осіб мешкають у гуртожитку ЗДМУ № 4, дві особи — мешканці гуртожитку ЗДМУ №1.

Усі захворілі госпіталізовані до закладів охорони здоров’я м.Запоріжжя: 5 осіб — до КНП «Обласна клінічна лікарня» ЗОР, 25 осіб — до КНП « Міська лікарня № 7» ЗМР, 12 осіб — до КНП «Міська лікарня № 2» ЗМР.

В гуртожитках, в яких були виявлені інфіковані на короновірус, було проведено декілька етапів дезінфекцій кімнат. Введено комплекс обмежувальних протиепідемічних заходів терміном на два тижні. Продовжується тестування контактних осіб методом ПЛР.

*

Триває карантин в одному із ДНЗ Запорізького району, де був  зареєстрований випадок захворювання на COVID-19 у вихователя. За всіма контактними проводиться медичний нагляд  з подальшим лабораторним обстеженням.

Завершено карантин в одному із ДНЗ м. Енергодара, де був зареєстрований випадок «заносу» інфекції. Медичний нагляд за контактними дітьми та працівниками закладу  не зафіксував нових випадків захворювання. З сьогоднішнього дня відновлена робота закладу.

Завершено карантин в ДНЗ Василівського району, де було зареєстровано випадок захворювання у керівника закладу. Медичний нагляд за контактними особами не зареєстрував нових інфікованих.

Епідситуація по всім закладам знаходиться на постійному контролі ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *