В Запорізькій області запрацювала віртуальна теплиця з реальною плодово-овочевою продукцією

В Запорізькій області запрацювала віртуальна теплиця з реальною плодово-овочевою продукцією

За ініціативи депутата Запорізької обласної ради Ярослава Криля запущено всеукраїнську платформу оголошень, яка надає послуги онлайн-продавцям і покупцям овочів, фруктів, зелені та салатів у межах всієї країни. На https://teplizza.com.ua продавці отримали можливість продати вирощений урожай, без витрат на рекламу або оренду торгових місць. Покупці — вибрати якісні продукти, вирощені в будь-якій точці України, за прийнятними для себе оптовими цінами. А всі жителі країни — смачні та корисні фрукти й овочі за доступними цінами.

Це – спільний проект представника депутатського корпусу Запорізької обласної ради і Кам`янко-Дніпровського району, зокрема, голови Кам`янко-Дніпровської районної ради Михайла Пригоди.

Необхідність створення віртуального майданчика для продажу реальної і, головне, якісної сільгосппродукції обумовлено пандемією короновірусу COVID2019. Адже через обмеження в роботі ринків відбулися кардинальні зміни в закупівлях і логістиці овочів, що відбилося на вартості продуктів для населення.

— Наша місія — підтримати малий і середній бізнес, допомогти продавцям і покупцям на умовах, вигідних обом сторонам, забезпечити українців якісними продуктами, які вирощені у нас — в Україні. Ми впевнені, що розпочата справа має великі перспективи. Як аграрії, так і торговельні мережі оцінять переваги нашої платформи і стануть активними її користувачами. Чим більше пропозицій надійде від фермерів, чим більше запитів від торгових мереж, тим більша кількість зв’язків нам вдасться створити, тим активніше допомога бізнесу, — переконаний депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль.

Цей онлайн-майданчик – чудова можливість, в першу чергу, для жителів Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області, розвивати свій бізнес навіть в умовах пандемії.

— Населення району — майже в 40 тис. чоловік. Практично в кожному дворі є своя теплиця. В урожайний рік тут вирощують і продають до 200 тонн томатів на добу. При цьому як агрофірми, так і дрібні фермери вирощують тільки селекційні сорти овочів, якість, смакові і транспортабельні властивості яких перевірені часом. Томати, огірки, редис, рання білокачанна і пекінська капуста, салати різних кольорів, кубовидний солодкий перець, кабачки, рання ґрунтова морква, виноград. Вся ця плодово-овочева продукція може і має бути на столах запоріжців і всіх українців. Це допоможе побороти підступну вірусну інфекцію, — зазначив голова Кам`янко-Дніпровської районної ради Михайло Пригода.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *