В Запорізькій області відбувся місячник кар'єри молоді

В Запорізькій області відбувся місячник кар'єри молоді

В рамках Місячника на території всієї області було заплановано багато змістовних, пізнавальних групових та масових заходів для молоді. У тому числі із залученням організацій роботодавців та їх об’єднань, громадських організацій та інших соціальних партнерів.

За інформацією обласного центру зайнятості, в рамках Місячника центри зайнятості відкрили свої двері для всіх охочих взяти участь в Днях кар’єри. Всього в області пройшло 22 таких заходи, які відвідали майже 700 молодих людей.

День Кар’єри у Запорізькому міському центрі зайнятості був насичений різноплановими заходами. Працювали консультаційні пункти для безробітної та учнівської молоді із залученням соціальних партнерів: Запорізького міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безробітна молодь взяла участь у тренінгу «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування», завдяки якому молоді люди вдосконалили навички самопрезентації, навчилися переконувати, складати план власної кар’єри та саморозвитку.

Також в Центрі була організована акція «Випускник-2020», на яку були запрошені представники професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста. Представники ГУ Нацполіції в Запорізькій області розповіли про вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку поліцейських. Майстри виробничого навчання Запорізького вищого професійного училища провели майстер-клас з живопису та інтерактивну гру «Морський бій». А майбутні майстри перукарської справи Запорізького професійного ліцею сервісу презентували дівчатам сучасні зачіски та коси.

Однією з ефективних форм профорієнтаційної роботи з безробітними та учнівською молоддю є економічні екскурсії. Загалом в рамках Місячника проведено 22 економічні екскурсії, у яких взяли участь майже 500 осіб.

Також молоді люди знайомилися з загальною характеристикою та вимогами, що висувають професії до претендентів, зустрічалися з представниками професії та майстрами виробництва.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *