В Запорізькій області поліція подякувала громадянину за допомогу

В Запорізькій області поліція подякувала громадянину за допомогу

В актовій залі Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, у присутності особового складу, керівник підрозділу подякував місцевому жителю за допомогу у припиненні протиправних дій і затриманні правопорушників. Чоловіка нагородили наручним годинником.

18 червня 2020 року дільничний офіцер Пологівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області біля місцевої крамниці побачив трьох невідомих чоловіків, які вживали спиртні напої та висловлювалися нецензурною лайкою. Він підійшов, представився і зробив зауваження щодо заборони вживання спиртних напоїв в громадських місцях. У відповідь порушники повелися агресивно та нанесли правоохоронцю тілесні ушкодження.

Свідком цих подій став місцевий житель Вадим Арутюнян і не залишився осторонь. Він кинувся на допомогу поліцейському і завдяки його сміливості, вдалося зупинити протиправні дії та затримати правопорушників.

Сьогодні, 27 липня тимчасово виконуючий обов’язки начальника Пологівського відділення поліції Олег Червя’ков вручив пану Вадиму нагородний годинник та щиро подякував від імені колективу місцевої поліції  за активну громадянську позицію, допомогу і співпрацю.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 67 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *