В Запоріжжі планується видання унікального фоліанту про Хортицю

В Запоріжжі планується видання унікального фоліанту про Хортицю

Обмінялись ідеями і окреслили перспективи співробітництва. Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков провів робочу зустріч із головою Національної спілки журналістів України в Запорізькій області Наталією Кузьменко. Адже запорізька НСЖУ, яка налічує близько 1,5 тис членів, є 6-ю в Україні за чисельністю і першою за якістю роботи із ветеранами і нинішніми співробітниками засобів масової інформації Запорізької області.

Наталія Кузьменко розповіла про складнощі, з якими доводиться стикатись у щоденній роботі, і наголосила на активній благодійній діяльності, що її проводить актив Спілки журналістів.

Найбільше зацікавлення Єгора Семенкова викликав патріотичний проєкт, яким сьогодні опікується голова НСЖУ в Запорізькій області Наталія Кузьменко, –  видання книги з робочою назвою «Легенди козацького краю». Передбачається, що в книзі дивовижно переплетуться історія і сучасність, прадавні легенди і оповідки нових часів з елементами бурлеску, поезії та  розповіді про матір-Хортицю і про козацьку звитягу воїнів «Спасу». В підготовці книги беруть участь відомі запорізькі журналісти та фотохудожники. Тому видання буде виконано на високому професійному рівні. Повнокольоровий фоліант стане яскравою подією у культурному житті Запорізького краю і всієї України. За попередніми прорахунками, книга побачить світ у вересні цього року. «Легенди козацького краю» планують направити у школи та бібліотеки Запорізької області. Перший заступник голови Запорізької обласної ради впевнений: депутатський корпус Запорізької обласної ради підтримає цей проєкт.

(Visited 145 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *