В Запоріжжі безжально знищуються водні біоресурси

В Запоріжжі безжально знищуються водні біоресурси

Запорізький рибоохоронний патруль повідомляє, що лише з початку грудня викрито 54 порушення в сфері рибальства та торгівлі водними біоресурсами

Так, у період з першого по дев’яте грудня 2020 року державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля склали 13 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 32 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та шість протоколів за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (реалізація водних біоресурсів без відповідних документів). Також оформлено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Усього у правопорушників вилучено 103 кг водних біоресурсів, з яких 83 кг на ринках області. Збитки, завдані рибним запасам, внаслідок незаконного вилову склали 5 967 грн.

Для прикладу, третього грудня під час перевірки місць реалізації водних біоресурсів у м. Запоріжжя державні інспектори виявили факт продажу водних біоресурсів без відповідних документів, які підтверджують законність походження риби. У реалізатора була відсутні накладна на рибу товстолоб у кількості 25 кг. За даним фактом на особу оформлено протокол за ч.1 ст. 88-1 КУпАП. Водні біоресурси залишені порушнику на відповідальне зберігання до рішення суду.

П’ятого грудня рейдова група зупинила незаконний вилов риби в акваторії Каховського водосховища, поблизу Аркового в адміністративних межах м. Запоріжжя. Правопорушник здійснював лов риби методом багріння за допомогою знаряддя лову типу «драч». У такий спосіб він добув 5 екз. судака загальною вагою близько 5 кг. Збиток, нанесений рибному господарству склав 2 550 грн.

На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Засоби вчинення правопорушення та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *