В Україні завершився весняний призов на військову службу: до війська пішли понад 16 тисяч осіб

В Україні завершився весняний призов на військову службу: до ...

В Україні закінчився призов громадян на строкову військову службу “Весна 2020”, усім 16 тис. призовників перед відправкою до війська були зроблені тести на виявлення коронавірусної інфекції, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України з посиланням на Головне управління персоналу Генштабу ЗСУ.

“Покликані і відправлені у війська (сили) всього 16 460 осіб, з них до Збройних сил України – 9 тис. осіб; у Національну гвардію України – 5 460 осіб; Державну спеціальну службу транспорту – 700 осіб; Державну прикордонну службу України – 1,3 тис. осіб”, – йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ на сторінці в Фейсбуці.

Зазначається, що весняний призов громадян на строкову військову службу з травня до липня проводився в умовах, пов’язаних із заходами, які здійснюються в державі з метою недопущення поширення хвороби СOVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

“Усім призовникам перед відправкою до війська за допомогою місцевих державних адміністрацій проводилися відповідні тести на виявлення коронавірусної інфекції. Також молоде поповнення, яке надходило до військових частин, протягом двох тижнів розташовувалося окремо від іншого особового складу, з метою здійснення їх посиленого медичного спостереження, контролю і дотримання заходів епідеміологічної безпеки”, – сказано в повідомленні.

Крім того, особливістю призову стала відправка до військових частин призовників віком 18-19 років тільки за їх власним бажанням (за відповідними заявами) і можливості надання відстрочок від призову на строкову військову службу випускникам навчальних закладів 2020 року, які готові вчитися для здобуття наступного вищого рівня освіти.

ua.interfax.com.ua/news/general/678323.html

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *