В Україні завершено знімальний період містичного трилеру "Егрегор". На черзі - Польща та США

https://usfa.gov.ua/upload/media/2020/10/06/5f7c684ca4f7d-sfe_4528_resize.JPG
https://usfa.gov.ua/upload/media/2020/10/06/5f7c684f2a134-sfe_4619_resize.JPG
05.10.2020Містичний трилер «Егрегор» режисера Станіслава Капралова завершив свій знімальний період в Україні. Попереду – зйомки в Польщі та у США, вони відбудуться вже найближчим часом.

Фільм створюється компанією Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Для мене це був надзвичайний досвід. Цього вікенду ми знімали сцени з відомими польськими акторами: Даніелем Ольбрихським та Анджеєм Зелінським. Надзвичайно цікаво та приємно працювати з такими зірками.

Режисер Станіслав Капралов

В основі сюжету фільму «Егрегор» – історія про давній культ, таємний орден, який впродовж сотень років утворює містичні Егрегори з енергії, щоб отримати можливість керувати свідомістю людства та заволодіти світом.

Головні ролі у фільмі виконують українська актриса театру та кіно Олена Лавренюк та американський актор Омрі Роуз, котрий також долучився до написання сценарію.

У зйомках фільму також бере участь актриса Валерія Караман, партнерка Віллема Дефо та Роберта Паттінсона за стрічкою «Маяк» (2019).

Також глядач побачить у фільмі  Данієля Ольбрихського, улюбленого польського актора відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана,

Анджея Зелінського, відомого своїми ролями у серіалі “Ватага”, виробництва HBO та фільмі “Піаніст” Романа Поланскі.

За сценарієм «Егрегор»– це міжнародна історія. Крім того, фільм є ко-продукцією України з Польщею та США, тож у нас міжнародний знімальний майданчик. В Україні зйомки проходили у Львові та Києві, зараз на нас чекають Варшава (Польща) та Нью-Йорк (США). Під час роботи на майданчику знімальна група дотримувалась усіх карантинних норм. Не дивлячись на певні обмеження, у тому числі для участі іноземних акторів, в нас усе пройшло доволі гладко.

Генеральний продюсер Сергій Лавренюк

Проєкт фільму «Егрегор» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Глядач побачить цей містичний трилер восени 2021 року.

usfa.gov.ua/press-center/mistychnyy-tryler-egregor-zavershyv-sviy-znimalnyy-period-v-ukraini-i578

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *