В обласних учнівських олімпіадах взяли участь 356 юних запорізьких науковців

В обласних учнівських олімпіадах взяли участь 356 юних запорізьких науковців

У Запоріжжі відбулися обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури, хімії, інформатики, екології, української мови та літератури, організовані Департаментом освіти та науки Запорізької ОДА разом з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

За інформацією Департаменту, у фінальному етапі обласної учнівської олімпіади з фізкультури, яка відбулась у спортивному комплексі ЗНУ, взяли участь 84 учні.

В обласному етапі олімпіади з хімії, що відбулась на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли участь 87 учнів 8-11-х класів. Два учні 7-х класів виконали завдання олімпіади за 8-й клас і один учень 10-го класу – за 11-11 клас.

Журі обласного етапу олімпіади з хімії присудило призові місця 43 учням. У відбірково-тренувальних зборах до підготовки до участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади запрошені 17 учнів, до складу збірної команди увійдуть тільки дев’ять.

На базі Запорізької гімназії № 28 відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, який зібрав 52 учасники – учнів 8-11-х класів закладів загальної середньої освіти області. Переможцями визнано 31 учня, на відбірково-тренувальні збори запрошуються сім учнів, троє з яких візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що відбудеться у Кіровоградській області.

Також на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 46 учнів 10-11-х класів з Запоріжжя, Бердянська, Енергодара, Мелітополя та районів Запорізької області.

В перший день учасники виконали завдання теоретичного туру та взяли участь у стендовому захисті своїх наукових екологічних проєктів. На другий день олімпіади відбувся презентаційний захист проєктів. Переможцями визнано 23 учні закладів загальної середньої освіти. У фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, який відбудеться у Хмельницькій області, візьмуть участь два представники від Запорізької області.

Також для учнів 8-х та 10-х класів було організовано проведення обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, до участі в якому було запрошено 87 учнів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *