В сборной поздравили Цыганкова и Малиновского, а Иванисеня спел на стуле

Вечер пятницы, 15 ноября, имел для национальной сборной Украины имел небудничные нотки.

Виктор Цыганков (фото: П.Кубанов)

В конце традиционного коллективного ужина главный тренер Андрей Шевченко поздравил от имени команды Руслана Малиновского с рождением дочери. После этого все сборники дружно спели Happy Birthday Виктору Цыганкову, которому исполнилось 22 года. Чтобы пожелания и стремления осуществились, именинник успешно задул свечи на торте, который специально по такому случаю испек шеф-повар главной команды страны Любомир Тошич.

Но и это еще не все. Уже в течение нескольких сборов в лагере «сине-желтых» не было новичков. Дебют Дмитрия Иванисени требовал церемонии посвящения. Поэтому полузащитник, как и положено, поднялся на стул и исполнил песню. Следует сказать, что Дмитрий пытался спеть как можно лучше, за что заслужил громкие аплодисменты от партнеров. Хотя и без белых салфеток в его сторону в знак критики вокальных данных не обошлось.

Трудно переоценить значение эмоциональной разрядки перед ответственными матчами, и упомянутые события остались во вчерашнем дне. Сегодня же «сине-желтые» полностью сконцентрированы на подготовке к квалификационному поединку с Сербией.

dynamo.kiev.ua/news/334784-v-sbornoj-pozdravili-tsyigankova-i-malinovskogo-a-ivanisenya-spel-na-stule

Вечір п’ятниці 15 листопада для національної збірної України мав небуденні нотки.

 

https://ffu.ua/photos/zbirna/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4-2019/%D1%96%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D1%81%D0%BD%D1%8F-1-min.jpg

Фото Павла Кубанова

Наприкінці традиційної колективної вечері головний тренер Андрій Шевченко привітав від імені команди Руслана Маліновського з народженням донечки.

Після цього всі збірники дружно заспівали Happy Birthday Віктору Циганкову, якому виповнилося 22 роки. Аби побажання та прагнення здійснилися, іменинник успішно задув свічки на торті, який спеціально з такої нагоди спік шеф-кухар головної команди країни Любомир Тошич.

 

Але й це ще було не все. Уже протягом кількох зборів у таборі синьо-жовтих не було новачків. Дебют Дмитра Іванісені вимагав церемонії посвяти. Тож півзахисник, як і належить, піднявся на стілець та виконав пісню.

Слід сказати, що Дмитро намагався заспівати якнайкраще, за що заслужив гучні оплески від партнерів. Хоча й без білих серветок у його бік на знак критики вокальних даних не обійшлося. Відверто кажучи, непросто задовольнити вибагливу публіку, та головного завдання, безперечно, було досягнуто — родина збірної прийняла новачка.

Важко переоцінити значення емоційної розрядки перед відповідальними матчами, та згадані події залишилися у вчорашньому дні. Сьогодні ж синьо-жовті повністю сконцентровані на підготовці до кваліфікаційного поєдинку із Сербією.

 

Заключний для нашої збірної матч успішного відбору Євро-2020, нагадаємо, відбудеться 17 листопада (початок — о 16.00 за Києвом).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

ffu.ua/article/38121
(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *