В прифронтовом Лебединском открыли агентский пункт Пенсионного фонда

В прифронтовом Лебединском открыли агентский пункт Пенсионного фонда
В прифронтовом поселке Лебединское на Донетчине начал свою работу агентский пункт Пенсионного фонда, который будет обслуживать жителей трех поселков.

Об этом сообщили в Департаменте информационной и внутренней политики Донецкой облгосадминистрации.

У Лебединському запрацював агентський пункт Пенсійного фонду

У прифронтовому селищі Лебединське почав свою роботу агентський пункт Пенсійного фонду. Тепер його жителям, а також сусідніх Сопиного та Калинівки, не треба їхати за 80 кілометрів до Волновахи, щоб отримати консультації, довідки та пенсійні посвідчення.

Спеціаліст обласного управління Пенсійного фонду вестиме прийом безпосередньо у Лебединському щомісяця (кожен третій четвер).

Крім того, в агентському пункті можна буде зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду і отримати широке коло послуг, у тому числі й подати особисте звернення за призначенням або перерахунком пенсії. Допомогу в реєстрації та поданні документів літнім людям надаватиме консультант.

На Донеччині це вже восьмий агентський пункт, розташований на лінії зіткнення. Подібні працюють у Світлодарську, Миронівському, Верхньоторецькому, Новгородському, Чермалику, Новотроїцькому та Гранітному.

Джерела:

dn.gov.ua/ua/news/u-lebedinskomu-zapracyuvav-agentskij-punkt-pensijnogo-fondu

www.ukrinform.ru/rubric-regions/2783948-v-prifrontovom-lebedinskom-otkryli-agentskij-punkt-pensionnogo-fonda.html

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *