В Правительстве решили привязать зарплату чиновников к средней заработной плате по стране

Премьер-министр Алексей Гончарук сообщил, что правительство приняло решение об ограничении заработной платы и премий руководителям органов исполнительной власти.

Детали: Во время совещания с участием представителей Кабинета Министров и Верховной Рады Премьер-министр Алексей Гончарук сообщил Президенту, что правительство приняло решение упорядочить вопрос выплаты зарплат руководителям министерств (www.pravda.com.ua/rus/news/2020/02/5/7239451/)

Источник: пресс служба Президента

Володимир Зеленський заслухав звіт уряду щодо виконання указів Президента

https://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/14/98/77/37d36082c0e7c1d4dce9f09cb2a56fa8_1580840133_wysiwyg.jpeg

Президент України Володимир Зеленський провів нараду за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради, присвячену виконанню поставлених перед урядом завдань та планам на найближче майбутнє.

«Видано два укази Президента щодо завдань уряду й парламенту з економічних та соціальних питань. 30 завдань виконано, 13 виконані частково або перебувають у процесі виконання, дев’ять завдань не виконано», – сказав Глава держави на початку зустрічі.

Зокрема, за його словами, Міністерство розвитку громад та територій не виконало завдання щодо розробки законопроекту про підвищення спроможності Агенції регіонального розвитку, щодо посилення конкурентоспроможності регіонів, забезпечення розробки та затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2028 роки. Міністерство енергетики та захисту довкілля не виконало завдання щодо укладення угоди про розподіл продукції та щодо запровадження системи інтегрованих дозволів на викиди забруднювальних речовин, а також щодо реформи Держекоінспекції. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства не вжило заходів щодо зменшення нелегальної зайнятості та детінізації доходів населення. Міністерство інфраструктури не розробило законопроект про реформування залізничних перевезень.

Також Президент наголосив, що Верховна Рада досі не розглянула законопроекти про внутрішній водний транспорт, про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності.

Володимир Зеленський закликав уряд і парламент активізувати роботу.

…Також Глава держави запропонував спрямувати кошти у розмірі 2,9 млрд доларів США, які НАК «Нафтогаз України» отримала від компанії «Газпром», на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток медичної галузі.

…Крім того, Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення питання заборгованості із зарплат шахтарям та розробки концепції реорганізації вугільної галузі. Він зазначив, що станом на 1 січня 2020 року заборгованість перед шахтарями становила 922 млн грн.

За матеріалами:        president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-zasluhav-zvit-uryadu-shodo-vikonannya-uk-59601?fbclid=IwAR2FeDbOfCfcCqziKHG9mT-btAsozgfVkTOssgrXm2Lvj0-1y3gIRABfeek

 

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *