В Мелітополі відкрили після капітального ремонту загальноосвітню школу

В Мелітополі відкрили після капітального ремонту загальноосвітню школу

В Мелітополі відкрили після капітального ремонту загальноосвітню школу № 8. Разом із зовнішнім виглядом навчальний заклад змінив і статус – тепер це гімназія № 8.

Завершити капремонт у школі вдалося в рекордні терміни – за 8 місяців.

Мелітопольська ЗОШ № 8 заснована у 90-х роках ХІХ століття як церковно-приходська школа. У закладі навчається 700 учнів у дві зміни. Школа є членом асоціації «Відроджені гімназії України».

З 2019 року школа є опорним сучасним закладом для впровадження Всеукраїнського проєкту з фінансової грамотності «Життєвий капітал» для учнів 7-11 класів та «Лісові комерсанти» — для 1-4 класів. У школі успішно реалізується проєкт «На крилах успіху», що дало можливість заключити договір про створення на базі закладу тренінгового центру для вчителів Запорізької області з метою проведення тренінгів, майстер-класів, майстерок. ЗОШ №8 є учасником багатьох проєктів.

У найближчому майбутньому в ЗОШ № 8 планується відкриття STEM-лабораторії та створення міського Клубу фінансової грамотності.

Ремонт в ЗОШ № 8 стартував в січні 2020 року. Згідно з планом, завершитися ремонт повинен був лише у березні 2021 року, але ремонтники значно випередили графік.

 Варто зазначити, що сьогодні за шкільні парти Мелітопольського району сіло 505 першокласників. Загалом навчальний рік розпочався для 4395 учнів.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *