В Мелитополе назначен Турнир поколений

В Мелитополе назначен Турнир поколений

Как сообщает пресс-служба мэрии Мелитополя,

щороку, 1 серпня, в рамках проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» традиційно проходять міські змагання. Ініціатором та автором проєкту є народний депутат України Сергій Мінько. З 2017 року змагання в рамках проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» внесені до міського календарного плану фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області. З кожним роком програма проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» розширюється.

В цьому році, 01 серпня, спортсмени традиційно зможуть позмагатися у чемпіонаті міста з триатлону, чемпіонаті міста з велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 35 км, дитячій спартакіаді. Також, протягом року, в рамках цього проєкту проходять масові спортивні заходи – змагання з легкої атлетики «Екіден» на дистанції напівмарафон до Дня визволення міста Мелітополя, «Melitopol Sport Fest», чемпіонат міста Мелітополя з шосейно-кільцевої спринтерської гонки з вибуванням, дитячі велозмагання. Найбільш видовищним є триатлон, який проводиться за олімпійськими стандартами: плавання 1500 метрів, велогонка 40000 метрів, біг 10000 метрів. Змагання проходять в особистому та командному заліку.

Саме у триатлоні, мелітопольські спортсмени зможуть проявити свої здібності та перевірити себе на витривалість.

Не менш захоплюючим є чемпіонат міста з велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 35 км.

В рамках проєкту відбудеться дитяча спартакіада, в якій можуть взяти участь усі бажаючі юнаки 2007-2013 року народження. Учасники зможуть позмагатися в таких видах: віджимання, дартс, баскетбол, спортивні естафети, смуга перешкод.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *