В элите чемпионата Украины по баскетболу появился новый участник

К турниру присоединился БК «Тернополь».

 фото facebook.com/bcternopil
 
Со следующего сезона баскетбольной Суперлиги Украины в турнире будет выступать клуб «Тернополь».
Об этом сообщает Федерация баскетбола Украины.
 
http://i.fbu.kiev.ua/1/34732/16b903ca-18fb-4648-93ca-fe4e9ad44132.png
 
БК Тернопіль — 10-й клуб Суперліги Парі-Матч!
Названо усіх учасників нового сезону

Розглянувши клопотання БК Тернопіль щодо включення клубу до складу учасників Чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків Дивізіону «А» Суперліга сезону 2020/2021рр. (далі — Суперліга) та враховуючи рішення, прийняте Виконавчим комітетом ФБУ 23.06.2020р., а також виконані клубом умови щодо надання відповідних фінансових гарантій для участі у змаганні, Федерація баскетболу України прийняла рішення включити БК Тернопіль до складу учасників Супперліги. 

Вклавшись у дедлайн подачі заявок на участь у Суперлізі (10 липня), до елітного дивізіону приєднався довгоочікваний представник Заходу України, який за підсумками минулого сезону Вищої ліги показав найкращий результат у Групі 2 Вищої ліги. 

Наступний сезон в Суперлізі Тернопіль проводитиме на оновленій арені ФОК. 

Таким чином, в елітному дивізіоні чемпіонату України гратиме 10 команд — найбільше за останні 4 сезони. В чемпіонаті 2017/18 та 2018/19 років в Суперлізі виступало 8 команд, у сезоні, що минув, змагалися 9 клубів. 

Останнім представником Заходу України в елітному дивізіоні був клуб Волиньбаскет, який посів 8 місце в регулярному чемпіонаті 2015/16. 

Федерація баскетболу України вітає у родині Суперліги новачка елітнорго дивізіону БК Тернопіль!

Таким чином, затверджено склад учасників сезону чоловочої Суперліги 2020/21:

Дніпро

Київ-Баскет

Прометей

Хімік

Одеса

Черкаські Мавпи

Миколаїв

Запоріжжя

Харківські Соколи

Тернопіль

Враховуючи тенденцію збільшення кількості хворих на COVID-19, яка спостерігається протягом останнього місяця, та з метою недопущення поширення хвороби серед гравців, тренерського складу та адміністрації клубів, ФБУ просить клуби Суперліги з порозумінням поставитись до ситуації, що склалася, та рекомендує розпочинати підготовку команд до сезону 2019/20 не раніше 25 серпня 2020 року. Крім того, перед початком командних тренувань рекомендовано всім гравцям команди, тренерському складу та адміністрації клубів пройти обов’язкове ПЛР тестування.

 

fbu.ua/news/fbu-vita-rodini-superligi-predstavnika-zahodu—bk-ternopil

 
 

 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *