В Иране посадили родного брата президента Рухани

В Иране приговорили к лишению свободы младшего брата президента страны Хасана Рухани — Хосейна Ферейдуна.

Об этом сообщает «Радио Свобода».

Хосейн Ферейдун, молодший брат і головний радник Хасана Роугані
Хосейн Ферейдун, молодший брат і головний радник Хасана Роугані  (www.radiosvoboda.org/a/new)

Суд Тегерана 4 травня засудив до позбавлення волі Хосейна Ферейдуна, молодшого брата президента Ірану Хасана Роугані, якого звинувачували у фінансових зловживаннях, повідомляють іранські ЗМІ, щоправда, уточнюють: «на невизначений термін».

«Ця особа (Хосейн Ферейдун – ред.) була визнана невинною за деякими звинуваченнями, але за іншою частиною звинувачень він був засуджений до тюремного ув’язнення, проте рішення суду ще не було остаточним, тому я утримаюсь від деталей», – заявив представник судової влади Хамідреза Хосейні.

Іранські інформаційні агентства Mehr та ISNA також повідомляють, що вирок може бути оскаржений.

Ферейдун і його брат мають різні прізвища, тому що Роугані його змінив.

Молодший брат і головний радник Роугані Хосейн Ферейдун був заарештований в 2017 році після звинувачень в корупції, але незабаром звільнений під заставу.

Критики Роугані вимагали кримінальної відповідальності для його брата, прихильники припускали, що справа проти Ферейдуна стала частиною кампанії з підриву політики президента Ірану.

www.radiosvoboda.org/a/news/29921109.html

Хосейна Ферейдуна обвиняли в финансовых злоупотреблениях, сообщают иранские СМИ и уточняют, что брата президента осудили на неопределенный срок.

Иранские информационные агентства Mehr и ISNA также сообщают, что приговор может быть оспорен.

Ферейдун и его брат имеют разные фамилии, потому что Рухани его изменил. Младший брат и главный советник Рухані Хосейн Ферейдун был арестован в 2017 году после обвинений в коррупции, но вскоре освобожден под залог.

Критики Рухани требовали уголовной ответственности для его брата, сторонники предполагали, что дело против Ферейдуна стала частью кампании по подрыву политики президента Ирана.

www.ukrinform.ru/rubric-world/2693824-v-irane-posadili-rodnogo-brata-prezidenta-ruhani.html

(Visited 8 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *