В Енергодарі підтвердився ще один випадок захворювання на коронавірус

За минулі вихідні в Енергодарі підтвердився ще один випадок захворювання на коронавірус. 
Від Запорізького лабораторного центру надійшов позитивний результат ПЛР-аналізу. COVID-19 діагностували у чоловіка, який напередодні приїхав в гості з Южноукраїнська Миколаївської області. На даний час він та його родичі перебувають на самоізоляції під наглядом лікарів.
Ще один пацієнт з коронавірусною хворобою, який повернувся з Білорусії, також залишається на амбулаторному лікуванні. 15 червня його аналізи відібрано для проведення ПЛР-аналізу.Загалом, за весь період в Енергодарі було виявлено 17 осіб з діагнозом коронавірус. Станом на 15 червня 2020 року з них 14 одужали, 1 – помер, 2 перебувають на амбулаторному лікуванні.
За останню добу відібрано 9 проб для біоматеріалу для проведення ПЛР-аналізу. Всього з початку карантину проведено 811 експрес-тести, з них 537 – на Запорізькій АЕС. Відібрано 728 проб біоматеріалу.
Незважаючи на послаблення карантину, медики попереджають про необхідність дотримуватися всіх рекомендацій МОЗ, уникати масових скупчень та користуватися засобами захисту, аби не спричинити нового спалаху хвороби у місті.
(en.gov.ua)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *