В Енергодарі – 13 випадків інфікування COVID-19

24 квітня відбулася чергова оперативна нарада міського голови Павла Музики з керівниками медичних закладів міста щодо поточної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.
Для зведення та узагальнення всіх даних органами влади налагоджено взаємодію з відділом охорони здоров’я Запорізької АЕС. Це дозволить враховувати обсяги проведених медиками підприємства обстежень (експрес-тестів) у загальній статистиці по місту.
Станом на 24 квітня в Енергодарі виявлено 13 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. З них 6 госпіталізовані до Дніпрорудненської лікарні, 5 — на амбулаторному лікуванні в Енергодарі, 2 – одужали.
За останню добу пацієнтам медичних закладів проведено 11 швидких тестів, всі показали негативний результат. Відібрано 21 пробу біоматеріалу, які направлені  до Запорізького лабораторного центру.
Всього з початку карантину проведено 312 експрес-тестів, з них на Запорізькій АЕС – 176. Відібрано 156 проб біоматеріалу.
Під час наради міський голова доручив керівництву СМСЧ прискорити роботу з проведення закупівель засобів захисту, якими всі відділення мають бути забезпечені у повному обсязі.

(en.gov.ua)

(Visited 138 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *