В Египте от нападения акулы серьезно пострадала украинская семья (обновлено)

В Египте во время снорклинга на отдыхе от нападения акулы серьезно пострадала украинская семья.

Об этом сообщило Государственное агентство развития туризма Украины.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122685383_188959149397620_5557790246422243964_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=ALwJ17J1ZS4AX-o3nD-&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=557022a03c6f6c0382834acf5cc3aa87&oe=5FBC74CD

 

У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося.

На жаль, це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, відпочиваючі за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс.

Зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв’язку з рідними постраждалих.

Закликаємо всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів! Не нехтуйте своїм здоров’ям та життям!

Бажаємо постраждалим якнайшвидшого одужання та повернення до України!

(//www.facebook.com/DARTUkraine/posts/188959172730951)

 

Как сообщили в пресс-службе туроператора Join UP!, инцидент произошел во время отдыха в Шарм-эль-Шейхе.

https://joinup.ua/media/2020/10/news_5-1-2.jpg

Коментар щодо постраждалих від акули туристів у Єгипті

8584 26 Октября 2020 г. в 15:20

Що сталося

У неділю 25 жовтня під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху сім’я туристів постраждала від акули. Це відбулося під час занурення на території заповіднику «Рас Мохаммед», де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Матір та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію.

За наданою нам приймаючою стороною інформацією, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.

Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали.

Що відбувається зараз

Всі постраждалі перебувають у лікарні. За наявною у нас від приймаючої сторони інформацією, їм надається вся необхідна медична допомога. Матір отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя. Обоє вже прооперовані.

Наразі ми чекаємо на медичний висновок з лікарні.

Хто оплатить нещасний випадок

За попередньою інформацією, всі витрати на надання екстреної допомоги та лікування постраждалих туристів у Єгипті відшкодує уряд Єгипту.

За інформацією від страхової компанії, заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків, як зазначено у страховому полісі, а отже — нещасний випадок не підлягає страховому відшкодуванню.

Що робить Join UP!

Ми постійно перебуваємо на зв’язку з приймаючою стороною у Єгипті. Щойно з’явиться нова інформація, зможемо повідомити деталі про стан постраждалих.

Ми щиро шкодуємо через настання цієї трагічної надзвичайної ситуації і зі свого боку готові надати підтримку постраждалим для їх повернення до України, щойно на це дадуть дозвіл лікарі.

Закликаємо всіх туристів до обережності і просимо дотримуватися всіх чинних правил країни перебування під час відпочинку.

(/joinup.ua/news/komentar-shhodo-postrazhdalih-vid-akuli-turistiv-u-yegipti/?fbclid=IwAR1kSbRVIA2hj9LZH0GnKCEEgCIw_BiOSkF3fgei-dcDtufk0eJeFfshrJA)

***

«Согласно информации из открытых источников, начиная с 1 ноября 2019 года такие услуги запрещены на курортах Синая с целью сохранения подводной экосистемы. Сначала туристы обратились к гиду в отеле по приобретению такой экскурсии. Им отказали и предупредили, что правительство Египта запретило дайвинг с плавательных средств. После этого туристы решили купить такую услугу у третьих лиц за пределами отеля, в котором отдыхали», — сообщили в Join UP.

По данным туроператора, пострадавшие сейчас находятся в больнице, им оказывается медицинская помощь.

«Мать получила глубокие раны от укусов. Ребенок потерял часть руки ниже локтя», — говорится в сообщении.

В Госагентстве развития туризма призвали всех туристов быть максимально осторожными в стране пребывания, заранее ознакомиться с правилами безопасности, брать экстремальные туры у своих лицензированных туроператоров или их официальных локальных партнеров.

«По информации от страховой компании, занятие подводным плаванием относится к исключениям из страховых случаев, как указано в страховом полисе, а следовательно — несчастный случай не подлежит страховому возмещению», — добавили в Join UP.

Снорклинг (от нем. Schnorchel — дыхательная трубка) — это вид плавания под поверхностью воды с маской и дыхательной трубкой и обычно с ластами.

 

www.unian.net/tourism/news/otdyh-v-egipte-akula-napala-na-12-letnego-ukrainca-malchik-v-reanimacii-novosti-11195900.html

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?