В Бердянске депутаты выделили деньги на ремонт тротуаров и погашение теплых кредитов

Как сообщает пресс-служба Бердянской мэрии,

23 січня відбулися дві сесії Бердянської міської ради. На 71-й позачерговій та 72-й черговій сесіях депутати розглянули більше 20 питань. Зокрема було виділено кошти на поточний ремонт тротуару по вул. Потійська (вздовж Бердянської гімназії № 3 “Сузір’я”), поточний ремонт зупинок громадського транспорту мікрорайонів “8 Березня” та “Колонія”, поточний ремонт скверу по вул. Петровський шлях (біля ЗОШ №4) та придбання малих архітектурних форм у цей сквер. Ці заходи будуть здійснені за рахунок коштів обласного бюджету, які були виділені депутатам-бердянцям обласної ради.

Також було виділено кошти на продовження робіт з капітального ремонту тротуарів по вул. Фестивальна (від вул. Магнітогорської до вул. Серафімовича) та по вул. Консульській вздовж адміністративної будівлі дитячої поліклініки КУ БМР “БТМО”.

На пленарному засіданні були виділені кошти на реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету на суму 306,913 тис. грн.

На сесії було прийнято рішення про виділення 2 млн 300 тис грн на погашення “теплих” кредитів. Це для 22 ОСББ, які здійснили заходи з енергозбереження будинків та не отримали компенсацію з місцевого бюджету у 2019 році.

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *