Уряд підтримав проект Закону про поступове виведення паспортів-книжечок з обігу

Кабінет міністрів схвалив проєкт закону «Про паспорт громадянина України у формі книжечки».

Фото: zaxid.net

Сьогодні, 12 серпня, на черговому засіданні урядовці підтримали проект Закону «Про паспорт громадянина України у формі книжечки».

Відповідно до документа, планується поступове виведення паспортів-книжечок із обігу. Натомість їх замінять пластикові картки.

Проект закону передбачає такі терміни дії паспорту:

— для осіб у віці від 16 до 25 років — до дня досягнення особою 25-річного віку;

— для осіб у віці від 25 до 45 років — до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, — фотокартку під час оформлення паспорта;

— для осіб у віці від 45 років — безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотокартка після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, — фотокартку під час оформлення паспорта.

Таким чином, коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

www.kmu.gov.ua/news/uryad-pidtrimav-proekt-zakonu-pro-postupove-vivedennya-pasportiv-knizhechok-z-obigu

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *