"Укрзалізниця" сообщила о проблемах с онлайн-системой продажи билетов

АО «Укрзалізниця» сообщило о наложении ограничений на онлайн-систему продажи билетов из-за шестикратного увеличения нагрузки.

"Укрзализныця" сообщила о проблемах с онлайн-системой продажи билетов

«Сейчас для стабилизации работы системы наложено ограничение в 140 сессий в секунду, которое необходимо, в частности, для обеспечения осуществления операций клиентских платежей. В ближайшее время, по мере стабилизации ситуации, ограничения будут сняты», — отмечается в сообщении компании.

https://interfax.com.ua/news/economic/550727.html

Навантаження на сервіс booking.uz.gov.ua зросло у 6 разів

У зв’язку із збільшенням у 6 разів навантаження на онлайн-систему продажу квитків booking.uz.gov.ua, фахівцями Укрзалізниці вживаються заходи для забезпечення коректної роботи сервісу. Зокрема, для забезпечення проведення клієнтських платежів. Укрзалізниця просить клієнтів з розумінням ставитися до ситуації, що склалася.

Наразі для стабілізації роботи системи накладено обмеження у 140 сесій за секунду, необхідне, зокрема, для гарантування здійснення операцій клієнтських платежів. Найближчим часом, у міру стабілізації ситуації, обмеження будуть зняті.

Укрзалізниця, як і повідомлялося, почала відкривати  продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня. На даний момент відкрито продаж квитків на 70%  цілорічних поїздів. На решту поїздів продаж буде відкрито найближчим часом.

Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди, Укрзалізниця розпочне призначення додаткових поїздів на період новорічних та різдвяних свят.

Просимо вибачення у пасажирів за тимчасові незручності.

http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/485802/

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *