Украину на многонациональных учениях "Saber Junction - 2020" в Германии представляют львовские десантники

https://media.defense.gov/2020/Apr/01/2002273172/990/382/0/190925-A-BT239-848.JPG

(www.7atc.army.mil/SaberJunction)

В Федеративной Республике Германия на базе многонационального межвидового центра по поддержке боеготовности в городе Хохенфельс начались многонациональные учения «Saber Junction — 2020», к участию в которых привлечены военнослужащие 17 стран, включая Украину, сообщает Командование десантно-штурмовой войск ВСУ.

***

Львівські десантники представляють Україну на багатонаціональних навчаннях “Saber Junction — 2020” у Німеччині

https://www.mil.gov.ua/assets/images/resources/59102/d6e6e879d85b12dc2dab837cde6ea1e3b765452f.jpeg

 

 

У Федеративній Республіці Німеччина розпочалося багатонаціональне навчання “Saber Junction — 2020”. До навчання, яке буде проходити на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності, місто Хохенфельс,  залучаються 17 країн. 

Львівські десантники представляють Україну на багатонаціональних навчаннях “Saber Junction — 2020” у Німеччині

Україну представлятиме підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, яка дислокована на Львівщині.

Весь особовий склад даного підрозділу має чималий бойовий досвід, набутий в бойових діях з російсько-окупаційними військами на сході України. Дехто з військовослужбовців брав участь у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки, а також багатонаціональних навчаннях.

Необхідно відзначити, що українські підрозділ, як і решта країн-учасників, проходив 14-ти денну обсервацію на території військової бази. Для безпеки учасників багатонаціонального навчання, військовослужбовців кілька разів було перевірено на Covid-19, результати – негативні.

Під час обсервації, щоб не втрачати форми, із дотриманням всіх карантинних заходів, воїни-десантники щодня підвищували практичні навички під час занять з основних предметів бойової підготовки, а також активно займалися спортом. Адже саме їм випала честь представляти Україну та її Збройні Сили на престижному багатонаціональному навчанні.

Вчора, 5 серпня, українські десантники отримали та налагодили необхідне майно та спорядження, а також розпочали заходи безпосередньої підготовки: планування, проведення інструкторсько-методичних занять у складі підрозділів рівня взвод – рота, проведення занять з військовими посередниками тощо.

Під час польової фази багатонаціонального навчання “Saber Junction — 2020”, підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади буде діяти в складі 503-го полку 173-ї повітряно-десантної бригади ЗС США в Європі.

Нагадаємо, що “Saber Junction” – це серія багатонаціональних навчань, які проводяться Командуванням підготовки 7-ї армії Сухопутних військ Збройних Сил США.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України

www.mil.gov.ua/news/2020/08/06/lvivski-desantniki-predstavlyayut-ukrainu-na-bagatonaczionalnih-navchannyah-saber-junction-2020%E2%80%9D-u-nimechchini/

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *