#УкраїнськийДонецьк: областная власть запускает флешмоб

https://dn.gov.ua/storage/app/thumbnails/104/758/c8b/111_820x360.jpg
 
Донецкая ОГА запускает флешмоб ко Дню Независимости, чтобы поздравить украинских граждан в ОРДО — заложников российских оккупантов.

Как передает Укринформ, об этом 13 августа сообщается на сайте Донецкой военно-гражданской областной администрации.

«Ми разом! Ми єдині!».

Донецька ОДА запускає флешмоб до Дня Незалежності України

(Опубліковано 13 серпня 2020 року, 10:20)

Незалежність не з’являється сама по собі. Її виборюють повстанці, добровольці, дисиденти. І навіть коли незалежність уже здобута, її все одно доводиться захищати щодня.

Шість років тому для всієї країни слово «незалежність» набуло нового сенсу: справжнього, окропленого кров’ю патріотів, яким вдалося відстояти більшість нашої території від зазіхань Російської Федерації.

Більшість, але не всю. Мільйони українців і зараз залишаються заручниками російських окупантів, для них українська незалежність – це мир, це свобода, це мрія. Ми знаємо і віримо, що  окуповані території обов’язково повернуться під український суверенітет. А вже зараз ми можемо подарувати  свято, тим, хто живе з Україною в серці.

Напишіть на Фейсбуці свої привітання з Днем незалежності України до мешканців окупованої Донеччини із гештеґом #УкраїнськийДонецьк, а ми подбаємо про те, щоб доправити ці привітання до адресатів.

Новоазовськ, Сніжне, Харцизьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, десятки інших міст, селищ і сіл завжди були, є і будуть Україною.

dn.gov.ua/ua/news/mi-razom-mi-yedini-donecka-oda-zapuskaye-fleshmob-do-dnya-nezalezhnosti-ukrayini

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *