Українських туристів в Єгипті закрили на карантин

new_image2_493

Хургада

У Єгипті закрили на карантин туристів з України, які відпочивали на курортах Шарм-ель-Шейх і Хургада в готелях Reef Oasis Beach Resort 5* і Sentido Reef Oasis Senses Resort5*, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

app-facebook
Міністерство інфраструктури України

9 ч. назад

Українські туристи у Єгипті, які відпочивали на курортах Єгипту Шарм-ель-Шейх та Хургада в готелі Reef Oasis Beach Resort 5* та Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* перебуватимуть на карантині.

Якщо лабораторні тести після закінчення карантину не виявлять випадків захворювання на COVID-19 або підозр на зараження ним, наші туристи зможуть повернутися додому.

Ми просимо відпочивальників зберігати спокій. Будь ласка, залишайтеся на зв’язку з турагентами для отримання від них актуальної інформації відносно зворотних рейсів, та з представниками МЗС.

 

– Якщо лабораторні тести після закінчення карантину не виявлять випадків захворювання на Covid-19 або підозр на зараження ним, наші туристи зможуть повернутися додому, – йдеться в повідомленні.

Українців просять зберігати спокій та підтримувати зв’язок з представниками МЗС, а також зі своїми турагентами – для отримання від них актуальної інформації щодо зворотних рейсів.

 

 

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *