Украинские военные получили отремонтированные САУ "Гвоздика"

 
Шепетовский ремонтный завод передал Вооруженным силам Украины пять отремонтированных самоходных артиллерийских установок 2С1 «Гвоздика».

Об этом сообщает пресс-служба Укроборонпрома.

 

ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЛИ ПАРТІЮ САМОХІДНИХ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ УСТАНОВОК ВІД ШЕПЕТІВСЬКОГО РЕМОНТНОГО ЗАВОДУ

ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав Збройним силам України чергову партію з 5 відремонтованих самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика».  

«Ремонтні роботи було виконано вчасно, згідно договору про державні гарантії за 2019 рік, реалізація якого закінчується у червні поточного року. Керівництво підприємства зробило все необхідне, аби вчасно виконати свої зобов’язання перед державою, навіть попри особливий режим роботи під час карантину», – повідомив заступник Генерального директора Укроборонпрому з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки Ігор Фоменко. 

За словами директора Шепетівського ремонтного заводу Олега Туринського, в умовах карантину Шепетівський ремонтний завод був змушений вийти на простій, але частина працівників, задіяних у виконанні ДОЗ, вправно виконувала свою роботу із дотриманням безпекового режиму. 

Всього у першому кварталі 2020 року Шепетівський ремонтний завод відвантажив Міністерству оборони України 20 відремонтованих одиниць техніки, з них 16 самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» та 4 самохідних гаубиць 2С3М «Акація». 

ДП «Шепетівський ремонтний завод» спеціалізується на ремонті ракетно-артилерійського озброєння, технічному обслуговуванні та ремонті базових шасі, а також виготовляє запасні частини, інструменти та приладдя для ракетно-артилерійського озброєння.

ukroboronprom.com.ua/uk/media/vijskovi-otrymaly-partiyu-samohidnyh-artylerijskyh-ustanovok-vid-shepetivskogo-remontnogo-zavodu.html

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *