Українські миротворці у міжнародних операціях: де служать бійці ЗСУ

На даний час 347 військовослужбовців Збройних Сил України беруть участь у восьми міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

http://www.mil.gov.ua/assets/images/resources/50043/3c6af5c692b4f3e289237cb8db22e859da88e3c6.jpg

Участь ЗС України в Міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки має ключове значення для нашої держави і розглядається як засіб зміцнення національної безпеки через створення стабільного зовнішньополітичного середовища і, водночас, є вагомим внеском України у зміцнення системи глобальної безпеки у світі.

Про це сьогодні, 28 травня, під час брифінгу повідомив  заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України полковник Валентин Левчик.

– Нині 347 військовослужбовців Збройних Сил України беруть участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил.

З цього числа два національні контингенти та національний персонал виконують завдання за кордоном на постійній основі, – зазначив  офіцер.

Перший контингент, це 18-й окремий вертолітний загін чисельністю 250 осіб,  що дислокується та виконує завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Другий національний контингент, це інженерний підрозділ чисельністю 40 осіб, який виконує завдання у Косово, Республіка Сербія.

Представники українського національного персоналу виконують завдання в місіях ООН, НАТО та спільних миротворчих силах, серед яких  Місія ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго (13 осіб), Місія ООН у Косово (2 особи), Місія ООН у Республіці Південний Судан (4 особи), Тимчасові сили ООН із забезпечення безпеки в Аб’єй (6 осіб), Сили ООН з підтримання миру на Кіпрі (1 особа), Тренувально-дорадча місія НАТО “Рішуча підтримка” в Ісламській Республіці Афганістан (21 особа), а також Спільні миротворчі сили у зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова (10 військових спостерігачів).

– Завдяки високій оцінці діяльності українських миротворців з боку міжнародних організацій та країн-партнерів, Україну воліють бачити як у вже існуючих, так і у новостворюваних місіях та операціях, – наголосив полковник Валентин Левчик.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

mil.gov.ua/news/2019/05/28/na-danij-chas-347-vijskovosluzhbovcziv-zbrojnih-sil-ukraini-berut-uchast-u-8-mizhnarodnih-operacziyah-z-pidtrimannya-

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *