"Українська пісня": у Львові визначили переможця

https://wz.lviv.ua/img/870x480/6/rl4119-c4bc602bb7396ab4dec02d268daf5590.jpeg

(/wz.lviv.ua/news/)

За результатами оцінювання сольного виступу, підготовленої пісні та загального розвитку артиста за рік переможцем став Ігор Грохоцький (сценічне ім’я Grohotsky).

Про це кореспонденту Укрінформу розповіла промоменеджер проєкту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Галина Гузьо.

«Обирало фаворита експертне журі – Руслан Квінта, Михайло Ясинський, Тарас Курчик, Роман Муха, Ігор Панасов, Геннадій Вітер, Євген Фешак і Олександр Порядченко. За результатами оцінювання сольного виступу, підготовленої пісні та загального розвитку артиста за рік переможцем став Grohotsky. А лідером глядацьких симпатій — KHAYAT», — повідомила Гузьо.

https://wz.lviv.ua/images/gallery/2019/08/19/Gala-UKR_song-2019_in_ArenaLvivKRAWS-X_3099.JPG

(wz.lviv.ua/news)

Вона відзначила, що «Українська пісня / Ukrainian Song Project» — це насамперед стартовий майданчик для талановитих початківців. Серед сотень конкурсних заявок було обрано найобдарованіших виконавців.

Переможець «Української пісні-2019» отримає ротації на радіо, запис пісні на студії, організацію сольних концертів, а головне — медійну та менеджерську підтримку від проєкту.

Ігор Грохоцький — колишній гравець київського «Динамо», став популярним, здобувши перемогу в телепроєкті «Голос Країни-4».

Фото: GROHOTSKY / Facebook

www.ukrinform.ua/rubric-culture/2762438-u-lvovi-viznacili-peremozca-nacionalnogo-proektu-ukrainska-pisna.html

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *