Україна представила Євросоюзу концепцію “Міжнародної кримської платформи”

Україна представила Євросоюзу концепцію “Міжнародної кримської платформи”

14 грудня 2020 року Європейський Союз та Україна обговорили наслідки незаконної анексії Криму та Севастополя у режимі відеоконференції. Це була восьма така зустріч. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Європейський Союз та Україна обмінялися оновленою інформацією, яка стосується відповідних політик щодо Криму та Севастополя, включно із обмежувальними заходами. Сторони також привітали дипломатичні зусилля, спрямовані на відновлення суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Окрім того, Україна представила концепцію “Міжнародної кримської платформи”. Учасники дискусії розглянули питання співпраці в рамках міжнародних форумів, а також питання, що стосуються міжнародного права.

Сторони підкреслили серйозне погіршення ситуації з дотриманням прав людини на півострові. Зокрема, міжнародним організаціям та організаціям у сфері прав людини все ще відмовляють у доступі на півострів.

Євросоюз та Україна також обмінялись думками щодо ситуації в сфері безпеки та мілітаризації півострова Російською Федерацією, що дедалі посилюється.

Європейський Союз не визнає і не буде визнавати незаконну анексію Кримського півострова Російською Федерацією. ЄС залишається відданим повному впровадженню своєї політики невизнання.

Зустріч відбулася на рівні вищих посадових осіб Європейської служби зовнішньої діяльності та Європейської Комісії, а також представників українського Уряду.

Першоджерело

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *