УЕФА присудил Украине техническое поражение в матче со Швейцарией

Апелляционный комитет УЕФА провел заседание, по итогам которого принял решение засчитать сборной Украины техническое поражение в матче со Швейцарией в Лиге наций.
Об этом сообщает пресс-служба УАФ.

Апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній України технічну поразку за матч зі Швейцарією

https://uaf.ua/photos/Liga-Nacii-logo/%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE-1-%D0%BC%D0%B0%D0%BB-min.jpg

Сьогодні Апеляційний комітет УЄФА розглянув справу щодо скасування поєдинку Ліги націй Швейцарія — Україна, який мав відбутися 17 листопада.

Нагадаємо, що у зв’язку з рішенням департаменту охорони здоров’я кантону Люцерн перевести на карантин усю делегацію національної команди України матч Ліги націй УЄФА Швейцарія — Україна було скасовано.

За підсумками розгляду справи Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч Швейцарія — Україна не відбувся з вини збірної України з футболу, та зарахувати їй технічну поразку з рахунком 0:3.

Віце-президент УАФ, генеральний секретар асоціації Юрій Запісоцький заявив: «Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду з ним та про свій намір оскаржити дане рішення у Спортивному арбітражному суді в м. Лозанна одразу після отримання повного тексту рішення з мотивувальною частиною».

 

uaf.ua/article/40809

(Visited 33 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *