УАФ официально опровергла информацию о соглашении с Ребровым

На официальной странице УАФ в Facebook появилось официальное сообщение по поводу информации о том, что главный тренер «Ференцвароша» Сергей Ребров летом возглавит сборную Украины.

 

https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2020/11/13/111_Dynamo.kiev.ua_1.jpg

До уваги представників ЗМІ

Сьогодні в окремих ЗМІ з’явилася інформація про нібито заключений попередній контракт щодо призначення Сергія Реброва головним тренером збірної України з липня 2021 року на три роки. Офіційно заявляємо, що ця інформація — повна нісенітниця. Або, якщо хочете — банальний фейк! Яку мету переслідують його автори — можна лише здогадуватися. Можливо, його творці мають на меті зіпсувати стосунки Сергія Реброва з керівництвом «Ференцвароша» напередодні поєдинків Ліги чемпіонів та разом з тим внести нервозність у підготовку національної збірної України до вирішальних матчів Ліги націй УЄФА.

Адже не є секретом той факт, що деякі футбольні функціонери навіть у нашій країні не дуже раді нинішнім успіхам збірної України. Нагадаємо, що в Андрія Шевченка діє довготривалий контракт з Українською асоціацією футболу. До того ж нагадаємо, що питання про призначення головного тренера збірної — виключно в компетенції Виконкому УАФ. Просимо ЗМІ уважно і критично ставитися до подібних “новин”, особливо від анонімних телеграм-каналів та не піддаватися на інформаційні провокації. Всім — гарного дня і лише позитивних новин у п’ятницю 13-го!

www.facebook.com/pg/uafukraine/posts/?ref=page_internal

 

 

Напомним, что у Андрея Шевченко действует долгосрочный контракт с Украинской ассоциацией футбола. К тому же вопрос о назначении главного тренера сборной — исключительно в компетенции Исполкома УАФ. Всем — хорошего дня и только позитивных новостей в пятницу 13-го!» — говорится, в частности, в сообщении.

dynamo.kiev.ua/news/356738-uaf-ofitsialno-oprovergla-informatsiyu-o-soglashenii-s-rebrovyim

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *