«UA:Перший» трнаслюватиме Кубок і Чемпіонат світу з біатлону 2020–2021

Суспільний телеканал «UA:Перший» транслюватиме всі гонки Кубка й Чемпіонату світу з біатлону сезону 2020–2021.

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті Суспільного.

 

UA:ПЕРШИЙ — офіційний транслятор Кубка та Чемпіонату світу з біатлону 2020–2021

 

https://corp.suspilne.media/media/img/11.2020/5.11.4.png

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме всі гонки Кубка й Чемпіонату світу з біатлону сезону 2020–2021. Перший етап Кубка світу стартує 28 листопада у фінському Контіолахті.

Член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін упевнений, що UA: ПЕРШИЙ якісно висвітлить змагання попри всі карантинні обмеження:

«Особисто я з нетерпінням чекаю початку сезону. У нашому турбулентному світі, де все стрімко змінюється, особливо в нашій країні, острівець стабільності й гарантованого чотиримісячного щастя у вигляді біатлонних змагань — приємна впевненість, що ця зима буде теплішою. Новий сезон буде інакшим, адже самі події мають обмеження для глядачів та щодо різних додаткових бонусів, до яких звикли телеглядачі. Попри те, що можливості працювати безпосередньо на місцях подій обмежені, ми зробимо все, аби в умовах коронавірусу показати найцікавіше, найважливіше й обговорити це в наших студіях», — розповідає Ярослав Лодигін.

Суспільний мовник — єдиний офіційний партнер подій Міжнародної спілки біатлоністів (International Biathlon Union — IBU) в Україні до сезону 2025–2026 року, а саме: Кубків та Чемпіонатів світу, Кубків IBU, Чемпіонатів Європи та Молодіжних чемпіонатів світу.

«Телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме біатлон у повному обсязі. В Україні багато прихильників цього виду спорту. Тому для нас важливо якісно висвітлювати кожну подію нового сезону. Торішні трансляції продемонстрували стабільно високі рейтингові показники. Це свідчення, що біатлон популярний і потрібний українському глядачеві, а тому має бути доступним кожному вболівальникові. Тож дивіться біатлон на Суспільному й вболівайте за наших», — коментує виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм Микита Хорозов.

Коментаторами біатлонних змагань у новому сезоні стануть спортивні журналісти Суспільного Сергій Ружицький та Олексій Мандзій.

Розклад етапів Кубка світу з біатлону 2020–2021:

  • Контіолахті — 28 листопада — 6 грудня;
  • Хохфільцен — 11–20 грудня;
  • Обергов — 7–17 січня;
  • Антхольц-Антерсельва — 21–24 січня;
  • Пекін — 26 лютого — 1 березня;
  • Нове-Место — 11–14 березня;
  • Холменколлен — 18–21 березня.

Чемпіонат світу відбудеться в Поклюці (Словенія) 10–21 лютого 2021 року.

Перший етап Кубка світу в Контіолахті буде з уболівальниками на трибунах. Рішення про наступні етапи ухвалять пізніше, зважаючи на ситуацію з пандемією.

Також стежте за новинами й трансляціями на діджитал-платформі Суспільне. Біатлон.

Нагадаємо, Суспільний мовник є офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які відбудуться 23 липня — 8 серпня 2021 року. Змагання відклали на рік через пандемію коронавірусу зі збереженням початкової офіційної назви.

corp.suspilne.media/newsdetails/3138

 

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *