У ЗНУ працюватиме Науково-методична платформа «НАВЧАТИ УСПІШНО? EASILY!»

У ЗНУ працюватиме Науково-методична платформа «НАВЧАТИ УСПІШНО? EASILY!»

31 січня 2020 року в Запоріжжі  працюватиме Науково-методична платформа «НАВЧАТИ УСПІШНО? EASILY!» за участю науковців НАПН України, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту психології  ім. Г.С. Костюка НАПН України.

У ході її роботи будуть відпрацьовані форми, методи та прийоми організації навчальної діяльності учнів з урахуванням їхніх психофізіологічних особливостей, проведено майстер-класи роботи за підручниками «Українська мова», «Математика», «Я досліджую світ».

Співорганізатори платформи:   Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький національний університет, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Департамент освіти і науки Запорізької міської ради,   видавництво «Ранок».

Мета заходу: надати реальну допомогу вчителям початкової ланки у розвитку методичної компетентності, сприяння досягненню значимих і стійких змін у професійній діяльності, у ході наукових викладок і практичних демонстрацій переконати педагогічну громадськість у тому, що навчальні предмети учнями початкової школи можуть засвоюватися легко і без особливих проблем.

Місце проведення:  Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, Запорізький національний університет .

Акредитація для ЗМІ за тел: 096 33 103 97 ( Володимир ),

066 755 00 99 (Галина)

або ел. адресами:  lel_777@ukr.net ,

gmykytiv@ukr.net.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *