У ЗНУ облаштовують коворкінг-центр

У ЗНУ облаштовують коворкінг-центр

Студенти та науковці Запорізького національного університету отримають додаткову платформу для заходів, командних зустрічей та роботи. Так, у виші вже почали облаштовувати сучасний коворкінг-центр. Він працюватиме на території колишньої студентської кав’ярні.

Наразі в університеті займаються ремонтом приміщення: замінено застарілі вікна на енергоощадні, прибрано штучні перегородки та конструкції.

Планується, що центр обладнають за принципами зали-трансформера. Тобто, за потреби, територія зможе виконувати як роль великої зали для урочистих заходів, так і легко перетворюватиметься в кілька приміщень для локальних подій. Приміром, там зможуть одночасно організовувати семінари, наукові чи освітні тренінги, переговори, заняття зі студентами тощо.

Для того, щоб під час роботи у трансформованих зонах не виникали проблеми зі звуком або освітленням, у приміщенні буде відповідне обладнання – мобільні стіни-перегородки, які матимуть потрібний рівень звукоізоляції. Також там встановлять аудіовізуальне мультимедійне обладнання,  присутні матимуть доступ до комп’ютерів та інтернету.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 104 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *