У запорізькому аеропорту правоохоронці виявили двох нелегалів

31 жовтня співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області і Державною прикордонною службою України на території міжнародного аеропорту «Запоріжжя» провели профілактичні заходи щодо запобігання нелегальної міграції, а також виявлення правопорушників у сфері міграційного законодавства України.

Під час спільного рейду перевірено документацію щодо наявності правових підстав перебування на території України у більше 50 іноземців. Стосовно двох чоловіків, громадян Туреччини, складені адміністративні протоколи за ст. 203 Кодексу країни про адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Профілактична операція «Мігрант» триватиме до 19 листопада. Якщо ви володієте інформацією з приводу перебування іноземців на території країни із порушенням законодавства, звертайтеся за номером «102» або до територіального відділу поліції.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 42 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *