У Запорізькій області підвели підсумки роботи профспілки поліції

У Запорізькій області підвели підсумки роботи профспілки поліції

У приміщенні головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась звітно-виборча конференція Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

На початку заходу виступив голова профспілки Віктор Нестеренко, який прозвітував про роботу організації протягом 2019 року, розповів про плани на майбутнє, визначив основні пріоритети в роботі у поточному році, а саме націлив присутніх на проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня соціального захисту працівників поліції та підняття іміджу правоохоронців. Крім того, було зазначено про плідну співпрацю з керівництвом ГУНП в Запорізькій області.

Загалом протягом минулого року надано допомогу 1500 поліцейським-членам профспілки. Організовано відпочинок та оздоровлення на узбережжі Азовського моря 31 поліцейській родині, зокрема здійснено часткову компенсацію за проживання. Окрім того, оздоровлено понад 60 дітей членів профспілки у дитячому таборі та напередодні Новорічних свят подарено 2500 наборів солодощів, 17 з яких – дітям з родин загиблих правоохоронців.

За підсумками діяльності визначили та привітали найактивнішого члена профспілкового руху. Ним став голова первинної профспілки Василівського відділу поліції Дмитро Кушнір. Йому вручили грамоту, перехідний знак профспілки та грошову винагороду.

Також під час заходу було обрано заступника голови Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України, якою стала Оксана Дворецька та прийнято низку важливих рішень.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 22 times, 1 visits today)