У Запорізькій області 47 випадків захворювання на COVID-19

У Запорізькій області 47 випадків захворювання на COVID-19

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України на ранок 9 квітня у Запорізькій області зареєстровано 47 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про цен повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

«Розподіл 47 хворих за місцем проживання: м. Запоріжжя – 14,  м. Бердянськ – 1, м. Мелітополь – 22, Мелітопольський район – 8, Запорізькій район — 2.

На сьогодні в області одужало та виписано із стаціонарів після негативних повторних обстежень на коронавірус методом ПЛР 7 хворих (м.Запоріжжя — 5, м.Мелітополь — 1, Мелітопольський р-н — 1). Продовжує лікуватись 40 хворих, із яких 22 – в стаціонарах, 18 – на дому в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

За останню добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання. Всього наразі зареєстровано 6 підозрілих випадків, які перевіряють медики.

Усі хворі ізольовані (госпіталізовані), їм надається необхідна медична допомога. Летальних випадків не зафіксовано.

Медики наголошують, якщо у Вас симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів Ви перебували у країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зверніться до сімейного лікаря.

З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508″.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *