У Запорізькій обласній науковій бібліотеці відкрито інсталяцію «Вмісти своє життя у валізу».

У Запорізькій обласній  науковій бібліотеці відкрито інсталяцію «Вмісти своє життя у валізу».

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці урочисто відкрито інтерактивну інсталяцію «Вмісти своє життя у валізу».

Вона пропонує мешканцям та гостям міста зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та сходу України, 55,5 тисяч з яких живуть саме в Запоріжжі.

До заходу долучилися представники департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, радниця з соціальної згуртованості програми «Радник» Анастасія Перепелиця, керівниця проєктів БФ «Карітас Запоріжжя» Вікторія Дунаєва, менеджерка проєктів запорізького обласного БФ «Посмішка дитини» Ірина Чорна, старша менеджерка ГО «Інтерньюз-Україна» Наталя Руденко, співзасновниця ГО «Донбаська Ініціатива «Міст» Світлана Ванюхіна.

За інформацією департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації інтерактивну інсталяцію створено з метою сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців з Криму та Донбасу, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.

У 2019 році проєкт вже було представлено у Києві, Одесі та Львові, де він зібрав тисячі відвідувачів. Ініціатива втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» коштом Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST).

Детально продуманий простір-імітація звичайної квартири та 360-відео дають змогу відвідувачам за кілька хвилин пережити весь ланцюжок подій: раптовий від’їзд, проходження контрольно-пропускного пункту, пошук нового помешкання.

Охочі можуть знайомитися з зазначеним проєктом у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці до 28 березня з 11:00 до 18:00 (у суботу – до 16:00, неділя – вихідний). Вхід вільний.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *