Про цей автомобіль докладно та цікаво розповіла у соцмережах керівник ГО «Волонтерський центр «Солдатський привал» Галина Гончаренко:
«Доля цієї «бібікі» складна та важка. Всі знають, що «таблетка» – ветеран радянського автопрому, має велику прохідність та невибаглива в житті. От і ця – їздила там, де “вовки спать бояться”: перевозила БК, бійців, продукти, евакуювала поранених…. працювала, що бджілка; бійці 37 батальону на неї молились. Іноді ломалась. Попередньо ми відремонтували її та віддали бійцям. Та їхнє щастя тривало не більше тижня: машина з бійцями попали під обстріл… Були загиблі та поранені. «Таблетка» – в решето! Ми притягли її з фронту, та завзято накинулись її відновлювати».
І таки відновили всіма волонтенськими силами.
«На мою долю, – уточнила Галина Анатоліївна, – випало скромно керувати процесом поетапно та пошити нові чохли на сидіння, перемити салон та кабіну, постілити лінолеум в салоні, додати штрихів «інтер’єру»… Зроблено!»
А потім «Таблетку» повернули бійцям на фронт – з важливим та потрібним вантажем. Як це було, також розповіла Галина Гончаренко:
«Бійці, як побачили, що ми зробили з їх розстріляною автівкою, впали в кому 3-ого ступеню! Коли набули свідомості, зробили кілька кол навкруги машини, дякували взахльоб! А ми собі раділи, та пишались друзями, що здатні ТАКЕ робити!»
Звичайно ж, керівник «Солдатського привалу» назвала прізвища скромних героїв-волонтерів. Це Сергій та Максим Зінченки, Олександр Приходько, Максим та Михайло Тереники, Василь Горбатко, Максим Кузьмін, Олег Бобрицький.
«Для цих людей, – особливо наголосила Галина Анатоліївна, – неможливого не існує! Кожен виступає в своєму жанрі, але всі вони універсальні, та здатні робити все плюс багато неочікуваних речей!»
*
Фото зі сторінки у соцмережах Галини Гончаренко