У Запоріжжі відбулась нарада керівників правоохоронних органів та місцевої влади

У Запоріжжі відбулась нарада керівників правоохоронних органів та місцевої влади

26 лютого на базі головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась нарада у відеселекторному режимі. У заході взяли участь керівники ГУНП в Запорізькій області, Управління стратегичних розслідувань Нацполіції, керівник Управління патрульної поліції, ГУ ДСНС в Запорізькій області, заступники голови облдержадміністрації, представники Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту економічного розвитку і торгівлі, прокуратури Запорізької області та Головного управління ДФС в Запорізькій області.

Нарада в режимі відеоселектору дозволила бути присутніми при обговоренні начальникам територіальних відділів та відділень поліції. А також представникам відповідних структур.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання та подальші заходи щодо протидії нелегальному обігу деревини, гральному бізнесу, незаконному обігу алкогольної продукції та пального. За результатами – були узгоджені спільні заходи правоохоронних органів та органів місцевої влади, направлені вирішення зазначених питань.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *