У Запоріжжі відбудеться інклюзивна вистава онлайн

У Запоріжжі відбудеться інклюзивна вистава онлайн

Сьогодні, 20 жовтня, о 18.00 можна буде подивитися онлайн інклюзивну виставу «Коли друзі поруч», що створена в рамках проєкту «Разом за синім птахом: інклюзивна вистава».

Проєкт «Разом за синім птахом: інклюзивна вистава» реалізується у місті Запоріжжя з липня 2020 року за фінансової підтримки Українського культурного фонду з ініціативи Департаменту культури та туризму Запорізької міської ради спільно з Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією.

У виставі взяли участь 18 дітей, серед яких 9 учнів театрального відділення Запорізької дитячої музичної школи № 1 та 9 дітей з інвалідністю, які навчаються в різних школах нашого міста і вперше грали на великій театральній сцені.

Також до участі у виставі були залучені творчі колективи Кам’янської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату та загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. Всього до проєкту залучили 58 дітей.

Показ інклюзивної вистави «Коли друзі поруч» відбудеться 20 жовтня о 18:00 у онлайн форматі на сторінці проєкту у мережі Facebook: http://dx.ua/JIEhk

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *