У Запоріжжі служба дітей за рік здійснила більше 3,5 тисячі рейдів

У Запоріжжі служба дітей за рік здійснила більше 3,5 тисячі рейдів

Протягом минулого року працівники служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради відвідали 942 родини, а в ході регулярних профілактичних рейдів вилучили 124 дитини з оточення, де їм загрожувала небезпека. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

У результаті рейдів:

  • 60 дітей були влаштовані в притулки,
  • 53 дитини – в заклади охорони здоров’я,
  • 11 дітей повернуто в родини.

Також спеціалісти служби відвідали 2620 родин, де 2464 дорослих були попереджені щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, гідного утримання та виховання дітей. З 2122 дітьми проведено профілактичні бесіди.

У 2020-му році до служби у справах дітей звернулись 15 родин, в яких виховується 20 дітей, які опинились в надскладному становищі та залишились без місця проживання внаслідок насильства з боку співмешканців чи через надзвичайні події.

Всі сім’ї були поселені до Центру підтримки сімей та дітей «Затишна домівка», їм надали безкоштовне харчування та необхідну допомогу з відновлення документів, пошуку волонтерів, оформлення дітей до закладів освіти, соціальний супровід.

Також Служба у справах дітей разом з громадськими організаціями та волонтерами надала допомогу 360 родинам у вигляді продуктів харчування, індивідуальних засобів захисту та побутової хімії.

(Visited 28 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *